Testy Piłkarskie

Naszym celem jest - promowanie piłkarzy

Miasto
Rok urodzenia
Pozycja na boisku
Data

Pokaz siebie

Testy Piłkarskie to szansa na pokazanie się przed trenerami (Ekstraklasa, I, II, III Liga), menadżerami lub skautami także zagranicznymi podczas rozgrywania jednego Test Meczu.
Piłkarz, którzy bierze udział w tym Test Meczu ma szansę na otrzymanie zaproszenia na testy w klubach piłkarskich lub ofertę podpisania umowy z agencją menadżerską.
W tym roku zawodnicy trafiali na testy do takich klubów jak: Banik Ostrava, Puszcza Niepołomice (I Liga seniorzy), Siarka Tarnobrzeg (II liga), Warta Poznań, Korona Kielce, Resovia Rzeszów, Górnik Zabrze, Raków Częstochowa, Miedź Legnica, BKS Lublin, Górnik Łęczna, Gwarek Zabrze, Odra Wodzisław, AKS SMS Łódź, AP Polonia Warszawa, Motor Lublin, Stilon Gorzów, Stadion Śląski, Unia Janikowo, UKS SMS Łódź, Rekord Bielsko Biała, Podbeskidzie Bielsko-biała czy Polonia Bytom

Każdy zawodnik otrzymuje również raport indywidualny, dzięki któremu może poznać swoje mocne i słabsze strony

Jak to działa

1.

2.

3.

4.

5.

Efekty

Jakub Stolarczyk

Podpisał umowę z Leicester City

Ten zawodnik zainwestował w swoją karierę i wziął udział w Test Meczu. Został on wtedy zauważony przez Wojciecha Śmiecha. Dzięki tej współpracy podpisał kontrakt z Leicester City Football Club Zaufaj profesjonalnej firmie z doświadczeniem.

Oskar Szymański

Trafił na testy do czeskiego Baniku Ostrava

Ten zawodnik pokazał swoje umiejętności w Krakowie na Test Meczu. Został on polecony do menadżera Pawła Hajduczka. Dzięki tej współpracy pojechał na obóz z Banikiem Ostrava.
 

Jakub Picheta

Trafił na testy do Norwich City F.C.

Ten zawodnik pokazał swoje umiejętności w Strawczynie na Test Meczu. Został on wtedy zauważony przez Wojciecha Śmiecha. Dzięki tej współpracy podpisał umowę z GRsport.

Następnie trafił na testy do Norwich City F.C.

Test Mecz PRO

Football Trials – Testy Piłkarskie organizuje Test Mecz PRO. To wyjątkowe wydarzenie jest przygotowane dla zawodników urodzonych w latach 1998-2001, którzy wyróżnili się podczas standardowych test meczów.

Test Mecz będą oglądali zaproszeni obserwatorzy a także przedstawiciele naszej firmy która współpracuje z trenerami, klubami i managerami z całej Polski.

Ostatni Test Mecz PRO odbył się w Łodzi.
Miejsce i data kolejnego Test Meczu PRO zostanie podane wkrótce.

Jak wyglądają testy?

Dowiedź się jak wyglądają testy piłkarskie do klubów organizowane przez nas, a także dowiedź się co o testach uważają sami zawodnicy.

Testy Piłkarskie to nie tylko szansa na pokazanie się obserwatorom ale również otrzymanie obszernego materiału pozwalającego przeanalizować swoja grę i wejśc na wyższy poziom

Współpracujemy z najlepszymi

Na testach pojawiają się znane i cenione osoby ze środowiska piłkarskiego.

Zawodnicy są obserwowani przez topowe kluby i agencje menadżerskie.

Podczas testów piłkarskich zawodnicy mają także szansę na otrzymanie porad od trenerów, którzy ich wspierają podczas testów.

Opinie naszych uczestników z Facebooka

Close Menu
×
×

Koszyk